Recenzja Softonic

Kidung Pujian Gereja KIBAID KPGK: Kompletna cyfrowa wersja Pieśni Chwały Indonezyjskiego Kościoła Ewangelicznego Gęstości

Kidung Pujian Gereja KIBAID KPGK to aplikacja na Androida opracowana przez Nimrod Studio, która zapewnia kompletną cyfrową wersję Indonezyjskiego Kościoła Ewangelicznego Gęstości w języku Toraja. KIBAID to grupa protestanckich kościołów w Indonezji i jest sklasyfikowana w kategorii "pełny członek" w Indonezyjskim Związku Ewangelicznym. Ta aplikacja jest sklasyfikowana w kategorii Edukacja i podkategorii Czasopisma i Gazety i jest dostępna za darmo.

Aplikacja oferuje szeroką kolekcję hymnów z Indonezyjskiego Kościoła Ewangelicznego Gęstości, do których można łatwo uzyskać dostęp za pomocą urządzenia z systemem Android. Aplikacja posiada również funkcję wyszukiwania, która umożliwia użytkownikom szybkie znalezienie konkretnych hymnów. Interfejs użytkownika jest prosty i łatwy w nawigacji, co sprawia, że jest dostępny dla użytkowników w każdym wieku. Ogólnie rzecz biorąc, Kidung Pujian Gereja KIBAID KPGK to doskonała aplikacja dla tych, którzy chcą uzyskać dostęp do Indonezyjskiego Kościoła Ewangelicznego Gęstości w języku Toraja.

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Kidung Pujian Gereja KIBAID KPGK

Czy próbowałeś Kidung Pujian Gereja KIBAID KPGK? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.